Onze mensen

Men zegt vaak dat de vastgoedsector een harde wereld is. Maar wij vinden het vooral een wereld die bijzonder veel mogelijkheden biedt en ons enorm aanspreekt. Daarom werken wij iedere dag vol passie in een vastgoedmarkt die bol staat van kansen en uitdagingen.

Op deze pagina maakt u kennis met onze enthousiaste en vakkundige werknemers en ontdekt u hoe u contact met hen op kunt nemen.

Jan van Erpregister taxateur

jan@heidewegvastgoed.nl

Gerben Scholregister taxateur

gerben@heidewegvastgoed.nl

Jannemijn Brandsregister taxateur

jannemijn@heidewegvastgoed.nl

Fabiënne Blokstaxatiemedewerker

fabienne@heidewegvastgoed.nl

Anna Vergoelestaxatiemedewerker

anna@heidewegvastgoed.nl

Laurens Jansenregister taxateur

laurens@heidewegvastgoed.nl

Karin Kooijmansadministratie

administratie@heidewegvastgoed.nl

Jan van Erp MRICS RT register taxateur

Jan heeft meer dan 25 jaar ervaring in de vastgoedbranche. Hij is als register taxateur ingeschreven bij het NRVT in de kamers Wonen, Bedrijfsmatig vastgoed en Groot zakelijk vastgoed. Tevens is hij lid van de RICS. Hij is met name verantwoordelijk voor de taxaties van groot zakelijk vastgoed.

Opleidingen

  • Real Estate Valuation, Amsterdam School of Real Estate;
  • Opleiding taxateur Bijzonder Beheer, NVM SOM;
  • Inpassingstoets MKB naar BV, SVMNIVO;
  • Makelaar/taxateur, NVM SOM.

Contact

jan@heidewegvastgoed.nl

Gerben Schol register taxateur

Gerben is binnen ons kantoor aanspreekpunt voor alle taxaties. Hij is als register taxateur ingeschreven bij het NRVT in de kamers Wonen en Bedrijfsmatig Vastgoed.

Opleidingen

  • HBO projectmanagement, NCOI;
  • Praktijkopleiding Makelaar / Taxateur, SCVM;
  • Planeconomie, SCOBE Academy;
  • Vastgoed en Makelaardij, Projectontwikkeling, Hogeschool Rotterdam.

Contact

gerben@heidewegvastgoed.nl
06 516 133 24

Jannemijn Brands register taxateur

Jannemijn heeft ruim 10 jaar ervaring in de vastgoedbranche. Binnen ons kantoor is zij verantwoordelijk voor bedrijfsmatige vastgoedvraagstukken en ondersteuning bij de bedrijfsmatige taxaties.

Opleidingen

  • Vastgoedrekenen, ASRE;
  • HBO Management Economie en Recht, Vastgoed & Makelaardij, Fontys;
  • MBO Administratie niveau 4, ROC de Leijgraaf.

Contact

jannemijn@heidewegvastgoed.nl